Дайте менше грошей, а більше уваги. В області 41 дитина самостійно звернулася до правоохоронців щодо насильства у сім’ї

Про це повідомили під час брифінгу 24 листопада у рамках акції “16 днів проти насильства”, яка триває з 25 листопада по 10 грудня.

Начальниця сектору Управління превентивної діяльності ГУНП в області Алла Бойчук зазначила, що поліція щодня попереджає насильство у сім’ї, працюють із понад 250 сім’ями. 308 батьків притягнені до відповідальності за вчиненя насильства. З початку року від проблемних батьків забрали 75 дітей,  пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

“Це робота щоденна. До нас самостійно звернулася 41 дитина, бо ми працюємо у школах. Пишуть у Фейсбуці, задають питання, дзвонять на гарячю лінію. Жаль, що такі випадки є, але добре, що вони звертаються”, – прокоментувала вона.

Часто є заяви про розшук дітей. Хоча сім’я благополучна, з’ясовується, що щодо дітей вчиняють психологічне насильство. Батьки дорікають, бо заробляють кошти, а дитина їх витрачає. Через це нещодавно дівчинка втекла у Чернівці, щоб знайти роботу.

“Дайте менше грошей, а більше уваги.Тоді все буде добре”, – додала вона.

Також був випадок, що дівчинка вчинила самогубство, бо її 2 роки гвалтував батько. Дитина зверталася до бабусі, психолога. Мама й досі заперечує, що передсмертну записку із поясненням вчинку написала донька.

Прикарпатців закликають не чинити фізичне та психологічне насильство і повідомляти, якщо відомо про такі випадки.