1

Володимира Петрішака призначили директором Надвірнянського районного центру зайнятості ще 28 квітня. До цього посада директора майже рік була вакантною. Кандидатуру Петрішака не погоджували з місцевими майданівцями, тому в активістів є чимало претензій до нового директора.

«Чому влада далі на важливі посади скидає зверху «парашутистів» – людей, які не погоджені з громадою?» – обурюється Ярослав Лесюк, голова Штабу національного спротиву в Надвірній. До речі, у вересні минулого року Ярослав Лесюк також претендував на цю посаду. Але його кандидатуру обласна адміністрація навіть не розглядала, як і кандидатуру Ольги Гладиш, яка виконувала обов’язки директора центру останні кілька місяців.

Сам Володимир Петрішак бачить один вихід з ситуації: дати йому попрацювати півроку, а тоді оцінювати за результатами. На закиди, що він “людина системи” і не брав участі у Майдані, Петрішак відповідає, що не мав можливості, але старався допомагати грошима. Втім, активісти обіцяють не допускати його до праці і вимагають призначення нового директора за погодженням із Штабом.