Крім того, пенсіонерка повідомила, що до крадіжки, найімовірніше, можуть бути причетні незнайомі особи, які минулої ночі побували у її квартирі під приводом перевірки газового обладнання. Довірлива бабуся тоді не запідозрила нічого лихого, а лише вранці виявила зникнення заощаджень і усвідомила, що її обікрали.

Наразі працівники міліції здійснюють заходи щодо встановлення осіб зловмисників та їх затримання. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). За вчинення такого кримінального правопорушення законодавство передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Водночас застерігаємо краян від можливості потрапити у пастку до винахідливих крадіїв. Передусім не варто довірливо відчиняти двері незнайомим особам, які представляються працівниками спеціальних комунальних служб. Попросіть їх назвати себе та організацію, у якій вони працюють, а відтак за телефоном перевірте, чи справді такі співробітники є у вказаній організації та чи доручали їм перевірку саме вашого помешкання. Тим більше підозр має викликати несподіваний візит у неробочий час, як-от у наведеному вище прикладі.