lukoil

Нагадаємо, що навесні під час анексії Криму під цією автозаправкою уже проходила попереджувальна акція, метою якої було звернути увагу громадськості на те, що купівля пального у мережі АЗС “Лукойл” є підтримкою російського бізнесу.

Зараз «Правий сектор» прагне закрити російський бізнес на території Калущини. Схожі акції відбуваються і в інших містах Прикарпаття, де діють «лукойлівські» заправки.

«Це безстрокова акція і ми стоятимемо тут доти, доки представники російського капіталу не виберуться звідси», — запевняє керівник калуського осередку «Правого сектора» Віталій Вишнюк.

До пікетувальників вийшов представник АЗС, який поцікавившись метою акції, попросив активістів підтримувати порядок і правила техніки безпеки, оскільки автозаправка є об’єктом підвищеної вибухонебезпеки. А на закінчення розмови навіть запросив учасників акції при потребі скористатися туалетом та попити каву-чай.

За словами Віталія Вишнюка, «Правий сектор» впритул займеться і російськими банками, а також плануватиме акції протесту щодо діяльності ТОВ «Карпатнафтохім».