RJaMLigD8Bw

За інформацією, яку вдалось отримати нашим кореспондентам, дану пропозицію вже прийняли за основу. Не є зайвим нагадати, що таке рішення скоріш за все потрібно вважати лобістським. Адже власники відпочинкового комплексу «Михайлова Колиба» завдяки йому отримають чималі дивіденди для свого бізнесу.

По-перше, за рахунок коштів державного бюджету скоріш за все буде  частково приведена до ладу жахлива дорога, яка веде до цього закладу. Адже, як не як, 24 серпня туди з’їдуться представники із цілого району – творчі колективи, представники місцевого самоврядування сіл і т. д. По-друге, будь-які святкування передбачають застілля.

А тепер подумаємо, хто займатиметься організацією цього всього для шановних гостей свята на території відпочинкового комплексу «Михайлова Колиба»? Звісно, ми можемо тільки догадуватись чому саме цей відпочинковий заклад удостоївся честі стати базою для проведення урочистостей одного із найголовніших державних свят, але все ж припускаємо, що тут не останню роль відіграв факт родинних зв’язків. Як з’ясувалось матір власника цього закладу являється рідною сестрою матері голови районної ради.