«Питання по дорогах може відійти на другий план — якщо порівняти цю проблему із АТО. Але ремонтувати дороги потрібно», — повідомив заступник голови Калуської РДА Святослав Кавінський.

Він повідомив: очевидно, до кінця року кошти на ремонт доріг із державного бюджету можуть і не надійти. Адже держава щодня на проведення АТО витрачає 70 млн. гривень. І дефіцит бюджету — значний. І якщо дороги комунального значення можуть ремонтувати сільські ради, то з дорогами державного значення — проблеми, пишуть Вікна.

За словами заступника голови Калуської РДА, вихід один: придбати бочку смоли і латати дороги разом із рай- і облавтодором. На це потрібно 200 тис. гривень.

«Ми прийняли рішення звернутися до громад, підприємців і спільними зусиллями полатати дороги», — повідомив Святослав Кавінський.

«На серпень на дороги Калущини не передбачено ні копійки», — апелював голова Калуської РДА Микола Жовнір.

«Я нині зустрічався із представниками Сівки Калуської. Люди зібрали 30 тис. гривень. З Тужилова люди підходили. Вони готові 15 тис. гривень зібрати, — ілюстрував присутнім готовність громад до співфінансування начальник філії «Калуський райавтодор» Іван Бойко. — Якби ми мали дьоготь, ми б могли робити і комунальні дороги».