Прикарпаття стало домом для колишньої дружини старшого сина Муаммара Каддафі. ВІДЕО

Смуглявого чоловіка з красивою посмішкою зауважила, але і гадки не мала, хто це.  Надія Боднар каже, що взагалі не знала, хто такий Каддафі і президентом якої країни він є, йдеться у сюжеті “3 студії”, інформують ”Вікна”.

Але українку примітив Сейф. Надія пригадує: він просто вирішив, що вони будуть разом. Великих подарунків не робив — речі куплялися за потребою. Сейф не розкидався грошима. Через 6 місяців Надія познайомилася із самим правителем Лівії Муамаром Каддафі на прес-конференції.  Життя видавалося райдужним. Згодом Надія зайнялася створенням медіаресурсу. Почалися поїздки, а паралельно помічала: Сейф цікавиться іншими жінками. Терпіти цього Надія не захотіла.

”У нас через це був конфлікт із чоловіком, — розповідає жінка. — Скажу чесно: спочатку я дала йому ляпаса, а потім він мені відповів”.

Місяць Надія перебувала в комі в лікарні Австрії. Сейф покинув Європу, а її знайшла мама. Кохання вмерло і Надія повернулася додому. Кілька разів, каже вона бачилася з лівійським чоловіком. То в Москві, то в Києві чи Криму. Але стосунків не відновила. Щодо самої Лівії каже: Муаммар Каддафі правління державою розподілив між синами. Можливо, це і не сподобалося народові. Хоча зізнається: бідно в Лівії люди не жили.

20 жовтня 2011 року Муаммара Кадаффі стратили повстанці Національної перхідної ради. Сейф Каддафі, який поклявся помститися за смерть батька, був заарештований і 28 липня цього року засуджений до смертної кари.