Петро Остап’юк загинув 29 травня цього року у збитому терористами неподалік гори Карачун вертольоті. Тоді разом з ним не повернулися на ротацію ще п’ятеро бійців спеціальної роти міліції з Івано-Франківська, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Присязі Петра Остап’юка удостоєно ордена “За мужність” I ступеня (посмертно).

Після загибелі Петра працівники прикарпатської міліції взяли під опіку його батьків. І коли вони висловили побажання мати на своєму обійсті капличку, міліціонери відразу ж взялися до справи. Коломийські правоохоронці організували її спорудження, а сьогодні майже увесь особовий склад райвідділу внутрішніх справ прибув на освячення. Працівники міліції разом з односельцями Петра взяли участь у поминальній панахиді за загиблим.

Начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин подякував батькам Петра Остап’юка за виховання справжнього патріота, який є прикладом відданості Вітчизні.

Він запевнив, що працівники прикарпатської міліції завжди пам’ятатимуть про жертовність їх сина та його бойових побратимів, які ціною власного життя заплатили за цілісність та незалежність України.