news-image: Прикарпаття завітрило – можливі вимкнення світла
 Така погодна ситуація може спричинити аварійні вимкнення енергопостачання в окремих районах області. Наразі вітри дошкуляють Долинському, Косівському, Рогатинському, Рожнятівському районах. Станом на 12 годину дня в області через негоду без світла частково залишається село Пасічна, Надвірнянського району та Білоберізка, Верховинського району.

Виробничі підрозділи «Прикарпаттяобленерго» готові до роботи в надзвичайній ситуації: оперативно-виїзні бригади РЕМ повністю забезпечені необхідним транспортом та матеріалами.

Зважаючи на прогнозовану ситуацію, енергетики нагадують, що при штормових вітрах можуть траплятися обриви проводів ліній електропередавання. Також обриви проводів можуть бути і через налипання мокрого снігу. Тому спеціалісти застерігають: смертельно небезпечно не тільки торкатись до обірваних чи обвислих проводів, але й підходити до проводу, який лежить на землі, на відстань меншу 8 метрів.

У разі небезпеки необхідно організувати охорону місця пошкодження і негайно повідомити про це диспетчера свого району електричних мереж або за телефоном гарячої телефонної лінії кол-центру – 0 800 50 40 20.