aresht

Як повідомили КУРСу у прес-службі обласної прокуратури, встановлено, що упродовж лютого – червня 2012 року зловмисники діяли на території міста Івано-Франківська. Обладнавши нарколабораторію в помешканні одного з наркодилерів, вони незаконно виготовляли ацетильований опій з макової соломи. У подальшому цей особливо небезпечний наркотичний засіб члени організованої групи збували наркозалежним особам та використовували для особистого вживання.

Відділом нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури області в суді доведено вину наркоторговців у скоєнні більше 20 епізодів злочинів.

Вироком суду організатора групи засуджено до шести років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Його спільників теж визнано винними у вчиненні вказаних злочинів та засуджено до 2 років 6 місяців з конфіскацією майна, ще одній особі призначено примусове лікування у психіатричному закладі.