http://zmist.if.ua/images/news/2014/07/46520371.jpg

Таке перефарбування центрального мосту в місті Верховина викликало шквал емоцій серед пересічних верховинців. Переважна більшість населення висловлює своє обурення антинаціональним ідеям щодо фарбування у кольори перевернутого прапора, а не як анонсувалося – Державного Прапора України.
Як повідомляють верховинці, єдиний вихід – це перефарбувати міст. Однак тут думки людей різняться. Вони поділяються на дві підкатегорії: одні рекомендують це зробити зібравши кошти по-новому і спільними силами відновити ідею всеукраїнської акції. Адже, як відомо, головною метою патріотичної акції є розфарбування населених пунктів у кольори виключно Державного Прапора України, символізуючи цим свою єдність і любов до держави. Натомість інші наголошують, що це повинні зробити саме ті, хто порекомендував пофарбувати саме таким чином.
Звичайно, що є випадки, коли враховуючи активну громадську позицію автора “перевернутого прапора”, люди намагаються його оправдати, мовляв, взяти на себе відповідальність координатора не так просто. Тут і велика відповідальність і вміння об’эднати навколо себе активних людей і, звичайно, не словом, а ділом втілити проект в реальність.
Сьогодні верховинці чекають, щоб свою позицію з цього питання висловила їхня  міська та районна влада. Але ті поки мовчать та офіційних звернень не надають, пише сайт verchovyna.at.ua.