pobyttja

За попередніми даними, вчинення злочину пов’язують із державною та громадською діяльністю нардепа Ольги Сікори, повідомляє місцеве ФМ-радіо “Шанс”. Від отриманих тілесних ушкоджень син нардепа перебуває в лікарні.

За попередньою інформацією медиків, для його реабілітації потрібні дві операції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Один з нападників теж перебуває в лікарні. За повідомленням ФМ-радіо “Шанс”, його нібито неодноразово провідував колишній нардеп від Партії регіонів Володимир Личук.

За словами Ольги Сікори, вона вже отримала кілька дзвінків з пропозицією вирішити дане питання у фінансовому плані. Нині, як твердить народний депутат, справа перебуває на контролі Генеральної прокуратури, тому вона висловила прохання не коментувати і не публікувати неперевірену інформацію.

Ольга Сікора також звернулася до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури України та голови Верховної Ради України з приводу її особистого захисту та захисту членів її родини.ікори пок

Як повідомляють “Вікна“, офіційної заяви на сайті Ольги Сікори поки що немає. ТРК “Шанс”, до складу якого входить ФМ-радіо з аналогічною назвою, раніше належала Ользі Сікорі.