НП сталася 17 лютого 2014 року. Дизель сполученням Рахів – Івано-Франківськ прибув в Івано-Франківськ. Після висадки пасажирів і проходження контрольного поста він відбув на територію депо для екіпірування і технічного огляду, пишуть Версії з посиланням на  “Курс”.

Після виконання робіт помічник машиніста без його відома самочинно запустив двигун і вийшов перевірити його роботу. У цей час дизель-поїзд поїхав.

Некерований локомотив проїхав 270 м, злетів із рейок і врізався в літню кухню приватного обійстя. Лише за декілька хвилин до цього зі споруди вийшов господар.

Завдану шкоду експерти оцінили у понад 97 тисяч гривень.

Звинувачений на суді свою вину визнав, але з сумою збитків не погодився. А оскільки сам утримує своїх літніх батьків, просив суддів застосувати амністію.

Власниця розтрощеної літньої кухні розповіла, що в той день з чоловіком і двома доньками були в будинку біля кухні. Завданні збитки їй відшкодувала “Львівська залізниця”.

Суд визнав звинуваченого винним і призначив йому рік виправних робіт з відрахуванням 20% заробітку  в дохід держави. Однак, на підставі закону про амністію чоловіка було звільнено від покарання.