http://lohotron.in.ua/wp-content/uploads/2012/09/piramidka.jpg

В орагнізації відзначають про те, що в місті діють шахраї, які виманюють у довірливих мешканців значні суми коштів, передає Галка.

 

Нижче наводимо текст звернення:

Інформуємо Вас про те, що на території міста Івано-Франківська та Івано-Франківської області діють особи та організації з ознаками злочину, а саме — шахрайства.

Такі організації в зовнішній рекламі та в ЗМІ обіцяють громадянам надання вигідних кредитів. Проте, шляхом обману, а саме усних обіцянок по телефону та в приватній розмові про надання кредитів, ці особи від довірливих громадян, як передоплату, отримують кошти в значних розмірах. При оформленні документів з клієнтами, орієнтуючись на їх довіру, виявляється, що ці фіктивні підприємства «надають консультативно-інформаційні, або інші послуги», які не мають жодного стосунку до надання кредитів і є обманом. При тому, особи, які в такий спосіб обманюють громадян, відмовляються повертати їм кошти, посилаючись на законодавство, а, у випадку, якщо постраждалий звернеться до суду — через рішення суду, що рідко приносить успіх.

Так, за зверненням постраждалого від таких дій жителя Івано-Франківської області, активісти ГО «Правий сектор — Прикарпаття» відвідали одну з таких установ за адресою — вул.Новгородська, 39, назва якої в ЗМІ та на зовнішній рекламі «РеалКредитФінанс» із рекламним гаслом «Краще ніж кредит». В приміщенні установи виявили і зафіксували на фото копії документів, дійсність яких і відповідність діяльності викликає сумніви. Зустрілися з особою жіночої статі, яка, позиціонуючи себе керівником, відмовилася представитись. На зауваження, що їх установа займається діяльністю з ознаками шахрайства, ця жінка відповіла, що вони займаються наданням консультаційно-інформаційних послуг (для постраждалого ці «послуги» коштували 25 000 (двадцять п’ять тисяч) гривень).
На початку розмови, за викликом вказаної особи, прибуло двоє осіб у формі працівників охоронної служби «АРТЕ», які також відмовилися представитись.

На основі викладеного звертаємося до місцевої влади з вимогою заборонити на території області діяльність установ, які особливо нині, в час фінансової скрути, займаються обманом громадян України.

Від керівництва УМВС, СБУ, Прокуратури в Івано-Франківській області вимагаємо провести розслідування за підозрою у вчиненні злочину — шахрайства щодо громадян України, покарати винних та захистити постраждалих.

У випадку відсутності реагування місцевої влади та правоохоронних органів на дане звернення, попереджаємо про непередбачувану реакцію з боку громади для свого захисту.

Звертаємося до представників ЗМІ — не публікувати реклами підозрілих у шахрайстві організацій, оскільки таким чином ви стаєте їх посібниками.

Звертаємося до жителів області, постраждалих від дій шахраїв, повідомляти про факти обману в штаб ГО «Правий сектор — Прикарпаття» за адресою пл.Ринок, 14″.