Оля Лукань із села Жураки Богородчанського району вишиває ікони, а виручені гроші спрямовує на передову через волонтерів. За шість років Ольга Лукань встигла вишити близько 50 ікон. Дівчині робити це нелегко, адже вона прикута до візка. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Про дівчину, “в якої функціонально нема ніг, але яка міцніше стоїть на своїй землі, ніж інші ходячі”, у соцмережі написала письменниця Марія Вайно.

“Водночас дивно і прикро мені, що управління інформаційнойної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, до яких я звернулася з листом-проханням взяти участь у цьому приємному для нашого краю дійстві, допомогти з машиною для ЗМІ, попередити сільраду і т. д. – не змогло нам нічим (!) зарадити. Чому? В них перевірка… І жах як соромно спостерігати такі паралелі діяльності людей…

Хоча… Оля для мене і у візку… вища від них на зріст. І сьогодні їй чесно було вручено Степаном Герилівим (з Бердянська), співзасновником ВО “Наші Атланти”, ініціатором цієї відзнаки, – від імені Першого командувача Військово-Морських Сил України, віце-адмірала Бориса Кожина, – медаль “Патріот України”, –повідомила Марія Вайно.

“Привітаймо її, друзі! Погляньте, яка красуня! Я пишаюся своєю землячкою. Той, хто допомагає іншим, завжди стає сильнішим і красивішим сам. Отак!” – додала письменниця.

Оляга Лукань левову частку грошей регулярно передає на фронт через волонтерів “Наші Атланти Бердянського державного педагогічного університету, де має друзів”.