DSC_6656.JPG

36-річний коломиянин разом з побратимами потрапив у засідку під Сніжним Донецької області. Тоді ворожі кулі вбили вісьмох українських військових, ще понад 40 поранили.

“Сергія разом з іншими військовими терористи розстріляли прямо в амбарі. Щоб опізнати тіло довелось робити незалежну експертизу,” – розповів журналістам друг сім’ї Петро Лесюк.
Загиблого підполковника Сергія Лисенка проводили в останню путь не лише рідні, друзі та побратими, а й звичайні жителі міста.

Сергій навчався в Одеському інституті сухопутних військ, згодом служив у Криму. В 2003 році був передислокований в Кіровоград. Служив у Головному розвідувальному управлінні Збройних сил України.

Сергій Лисенко користувався повагою та авторитетом серед побратимів.

Від початку воєнного конфлікту на Сході України коломиянин залишався на передовій. Саме під час служби в гарячих точках від отримав звання підполковника та був нагороджений іменною табірною зброєю, повідомляє кореспондент «Коломийських ВІСТЕЙ».

Рідні кажуть, що Сергій завжди із гордістю говорив, що є така професія на світі – захищати Батьківщину.

Від домівки загиблого процесія рушила до Михайлівської церкви, де священики відправили панахиду, потім – до Алеї Слави, що по вул. Довбуша.

Під звуки духового оркестру військові пронесли домовину з тілом загиблого коломиянина до місця поховання. Побратими віддали честь загиблому Сергію Лисенку, п’ять разів вистріливши у небо.

Підполковника поховали поруч із раніше загиблими в зоні АТО коломиянинами – Тарасом Сенюком та Сергієм Воробцем.

DSC_6650.JPG

DSC_6656.JPG

DSC_6658.JPG

DSC_6663.JPG

DSC_6687.JPG

DSC_6690.JPG

DSC_6700.JPG

Роксолана Кікерчук, “Коломийські ВІСТИ”

Фото Євгена Гапича