Громадська рада при ОУЛМГ провела еко-захід, присвячений річниці від дня підписання меморандуму про співпрацю (ВІДЕО)
Вчора, 17 травня, Громадська рада при Івано-Франківському Обласному управлінні лісового та мисливського господарства спільно із громадською організацією «Івано-Франківська громадська обласна рада» та студентством Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника провели еко-захід по прибиранню лісового масиву поблизу сіл Майдан та Нова Гута, пишуть Версії  з посиланням на Голос-Інфо.

Масштабне прибирання відбулося в зв’язку з закінченням періоду травневих свят (які супроводжувалися відпочинком мешканців міста на природі, після чого залишилися гори сміття) та в рамках річниці від дня підписання меморандуму про співпрацю між Громадською радою при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, ДП “Івано-Франківський лісгосп” та «Прикарпатським військовим лісгоспом» .

Ця угода спрямована на вирішення проблемних питань у лісовій галузі області та налагодження конструктивного діалогу громадськості з органами виконавчої влади, впровадження громадських ініціатив.
Громадські активісти також провели ревізію ділянок, які минулого року були засаджені молодим лісом, в рамках запобігання та протидії незаконним вирубкам.