563_1

26-27 листопада пройшли обласні інтелектуальні ігри серед школярів Івано-Франківщини, які відвідали біля сотні учасників. В перший день переможцями відбіркових ігор по системі ЩоДеКоли стали: Яремчанська команда “Яртін” – перше місце, на другій сходинці розмістилися “Діти понеділка” з Городенки та “Патріоти” з Маняви, третє місце мали “Ерудити” з Тисмениці, пишуть Версії.

Другого дня змагання пройшли за системою Брейн-рингу. В першому раунді в парі Болехів-Надвірна з рахунком 1:2 перемогла Надвірна, випадок звів дві Яремчанські команди – від “Юніорів” звичайно виграли старші і досвідченіші товариші тінейджери, в битві між командами Городенки та Долини, команда Городенки вщент розгромила суперників (3:1), а Івано-Франківський “Західний вітер” програв команді з Маняви (0:3)

В другому раунді з мінімальними рахунками Надвірна перемогла Городенку, а Яремче – Маняву (1:0)

В третьому раунді в  позиційній боротьбі перемогу вирвало славне місто Надвірна під проводом директора Станції юних техніків Василя Гайдаша.

Хрещеним батьком заходу, який проводиться щороку з 1997, є Микитюк Василь Юркович, директор Станції юних техніків у м. Снятин. Саме він придумав абревіатуру КОРТ (Кмітливі, Організовані, Розумні, Толерантні), а його вихованці були дуже активними в інлелектуальних іграх з залом (2 місце), перше місце в тій самій номінації посіли “земляки” – Долина та Болехів. Третє місце – інтелектуальні гіганти з Городенки.

Дієву підтримку в проведені заходу здійснив Департамент освіти, науки та молодіжної політики ОДА (ВІктор Кімакович).
Координаційну та організаційну роботу зманань провів Обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Господарем бази проведення цьогорічних обласних інтелектуальних ігор  виступив директор Навчально-виховного комплексу Маняви Богдан  Білусяк. Головою журі був відомий франківський інтелектуал Володимир Макаров, ведучим виступив Олександр Кочинаш.