http://leopolis.news/wp-content/uploads/2016/08/pobyttia-890x395.jpg

Його побила знайома, що прийшла допомогти чоловікові по господарству. Інвалід може пересуватись тільки за допомогою милиць, пишуть Версії з посиланням на Галицький кореспондент.

Під час спілкування чоловік дав приятельці гроші для придбання спиртного і коли вона принесла пляшку горілки, обоє розпили більшу частину алкогольного напою, після чого полягали спати у різних кімнатах.

Того ж дня жінка прокинулась та, маючи намір вжити спиртне, почала вимагати у інваліда горілку, яку вони не допили. Коли він повідомив, що горілки більше немає, між ними виник словесний конфлікт.

Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння жінка почала нецензурно лаятись, після чого нанесла чоловікові декілька ударів рукою у різні ділянки тіла. Від отриманих ударів він упав з дивана на підлогу.

Жінка не зупинилась та схопила дерев’яну швабру для миття підлоги і нанесла цією шваброю удари по голові та інших ділянках тіла, у результаті чого, заподіяла чоловіку тілесні ушкодження у вигляді рани у ділянці голови та садна у ділянці правої руки.

Згідно висновку експерта такі травми відносяться до легких тілесних ушкоджень.

В судовому засіданні обвинувачена визнала вину та розкаялась.

 

Заслухавши сторони та вивчивши докази, суд визнав жінку винною та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.