DSC_0261

Зелінський побував у селах Колодіївка, Довге, Ганусівка, Побережжя та селищі Єзупіль, поспілкувався із бійцями 5-го батальйону територіальної оборони, членами сімей та родичами учасників АТО, запропонував допомогу у вирішенні проблемних питань.

“Незважаючи на непросту фінансово-економічну ситуацію, ми не можемо залишити сім’ї військовослужбовців, які захищають країну від ворога, без підтримки та допомоги. Ми прийняли рішення надавати допомогу адресно, а вже кожна сім’я сама вирішуватиме, на що першочергово використовувати ці кошти”, – каже керівник.

DSC_0279

Загалом по 1000 гривень із районного бюджету отримають 66 осіб. Кошти керівництво району планує видати адресатам протягом кількох найближчих днів.DSC_0274

Разом з тим, рішенням Ради оборони району передбачено придбання для військовослужбовців 5-го батальйону територіальної оборони за кошти районної Цільової програми фінансування мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення по 50 комплектів польових камуфльованих костюмів та утепленої чоловічої трикотажної білизни, 100 пар теплих шкарпеток.

Це не перша фінансова допомога, виділена із районного бюджету. До цього сім’ї учасників АТО вже отримали по 1000 гривень. Крім того, по 3000 виділено для лікування важкопоранених Романа Сметани та Василя Герули. 10 000 гривень виділено на поховання загиблого у зоні проведення АТО Володимира Данилюка.