Результат пошуку зображень за запитом "дезертирство"

У Верховинському районному комісаріаті повідомили, що наразі перебувають у розшуку два військовослужбовці, які «ігноруючи законодавчі вимоги щодо виконання обов’язків військової служби, проявляючи малодушність та прикриваючись впливом можливої небезпеки, моральною, фізичною втомою чи сімейно-побутових проблем» самовільно залишили військову частину.

«На превеликий жаль та сором, двоє наших земляків – Павлюк Володимир і Палійчук Микола з Кривопілля є тими, кого розшукують за вчинення злочину, а саме самовільне залишення військової частини. Неприємно звертатись до їх рідних, друзів, сусідів саме з цього приводу, однак…

Шановні верховинці! Не будемо байдужими, спрямуйте хлопців на праведний шлях, поправте добрим словом або вчинком їх хибний крок, поки не дуже пізно, поки хлопці ще молоді, поки сором ще не відвертає очі їх батьків, поки людська зневага не вигнала їх з рідного раю, а страх перед покаранням за скоєний злочин не зробив з них … утікачів, без сім’ї, без друзів, без Батьківщини.

Володимир та Микола, виправте свою помилку, давайте з цим покінчимо!»,- йдеться у зверненні Кочмарського. Про це пишуть Версії з посиланням на сайт Верховини.