Результат пошуку зображень за запитом "Лісова варта"
Підбір кандидатів відбувається у ще двох областях – Закарпатській та Чернівецькій – в межах реалізації проекту «Лісова варта»,  пишуть Версії з посиланням на WestNews.

Метою проекту є  підвищення ефективності державного управління в секторі лісового господарства та правоохоронних органів через залучення активних громадян до безпосереднього впливу на зменшення системних лісопорушень у лісах України.

Серед завдань координатора – збирати волонтерів у своїй області та організовувати виїзди у місця можливих лісопорушень. Також – збирати та аналізувати інформацію про місця можливих лісопорушень від місцевих активістів, із соціальних мереж, ЗМІ. Висвітлювати природоохоронну діяльність у соціальних мережах та інших каналах розповсюдження інформації. Налагоджувати співпрацю із партнерськими організаціями, лісовою охороною, усіма правоохоронними органами.

Для цієї роботи шукають людину з високою мотивацією, досвідом реалізації екологічних проектів, розуміння важливості сталого ведення лісового господарства у Карпатському регіоні.

Координатор розпочне роботу у вересні, проект триватиме впродовж року. Детальніше про цю вакансію читайте на сайті WWF.