kradizhka

Приблизно о другій годині ночі бандити зламали вікно, проникли в помешкання душпастиря та вимкнули електроживлення. Потім облили ліжко, на якому спав священик, горючою рідиною та запалили її. Опісля зв’язали жертві руки й ноги і, кинувши долілиць, почали катувати. Били по голові, періодично прикладаючи електрошокер до потилиці, бризкали в обличчя й очі аерозолем з надзвичайно різким й неприємним запахом, підпалювали пальці рук, після чого на тілі залишилася численні гематоми і пухирі, інформує Християнський портал.

За свідченнями о. Василя, злочинців було, щонайменше, двоє і говорили вони російською мовою. Розгледіти їх не міг, тому що було темно, та й очі забризкані їдкою отрутою. Лише на початку нападу, пручаючись, встиг розгледіти, що один з них був у масці. Потім зі священика здерли нагрудний медалик, перстень і почали вивертати шухляди та полиці в шафі. Не задовольнившись мародерством, стали вимагати грошей, постійно катуючи електрошокером, розпиленням балончика в обличчя, кулаками та погрожуючи вбивством.

Тортури тривали близько години. Врешті, бандити облили голову о. Василя алкоголем, розпилили в обличчя велику кількість аерозолю і, зі словами «сільний, ґад!», додатково обв’язали жертву електрокабелем. Насамкінець накрили голову подушкою, сказавши наостанок: «Ето уже нєдолго», та відійшли.

З ласки Божої, о. Василь не втратив свідомості від розпиленої отрути, на що, вочевидь, розраховували злочинці, і, таким чином, залишився живим. Згодом, з неймовірними зусиллями, священикові вдалося частково звільнитися від пут і докричатися до сусідів, які й викликали міліцію.

Правда, правоохоронці приїхали аж через дві години, коли за розбійниками вже й слід простиг…

На думку отця Василя, який поступово оговтується від травм і шоку, скоєний бандитський напад мав на меті не стільки вчинити пограбування, як посіяти страх, залякати як духовенство, так і вірних. Мешканці Більшівців і навколишніх сіл після жорстокого розбою над священиком вже тримають у своїх оселях вила і лопати, щоб хоч якось захистити свого пастиря і свої сім’ї від можливих нічних візитерів-садистів.