Результат пошуку зображень за запитом "суд"

Нагадаємо, під час досудового розслідування встановлено, що 08 серпня 2017 року близько 12 год 00 хв. обвинувачений перебуваючи на вулиці поряд зі своїм будинком у с. Марківка Коломийського району, разом із знайомим чоловіком познайомились з особою Б., яку надалі запросив до свого будинку. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

Знаходячись у приміщенні під час розпивання алкогольних напоїв у обвинуваченого на побутовому грунті виник конфлікт з особою Б. в ході якого озброївшись молотком наніс не менше 7 ударів у голову потерпілої особи від чого та померла на місці події. З метою приховування слідів злочину обвинувачений вивіз тіло потерпілої у лісопосадку, де намагався знищити шляхом спалення.

Як повідомлялося, про зникнення жінки повідомили її друзі, постраждала була громадянкою Молдови.

Таким чином, особа К. за свої дії, які виразились у вбивсті, тобто умисному протиправному заподіянні смерті особі Б., обґрунтовано обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Розгляд справи триває, кримінальне провадження призначено до судового розгляду колегією суддів на 15.30 год 11 грудня 2017 року.

Запобіжний захід тримання під вартою продовжено на строк 60 днів до 28 січня 2018 року.