2

На цій конференції мали обрати нового керівника, раду, президію та ревізійну комісію районної організації. На неї запросили навіть представників прокуратури, суду, міліції і франківської Самооборони.

Ще на початку – під час реєстрації делегатів низових осередків – спалахнув конфлікт. Частина представників осередків заявила, що їм відмовляють в реєстрації, отже, їх позбавляють права голосу.

І хоча усіх охочих запросили до залу, і голова обласної організації Михайло Лущак просив порядку і навіть жартома пригрозив: «якщо будете нечемні, то відмінимо відкриття сезону і поїдете на схід», обрання все ж зірвали.

Кілька представників низових осередків наполягали на тому, що мають право голосу. На що в.о. керівника районної організації Михайло Герула заявив «я б хотів, аби тут у залі голосували тільки ті люди, які мають мандати. Ті колективи, які тільки-но створилися, ще угідь своїх не мають, повинні пройти певну процедуру, написати заяву і так далі. А так от ви назбирали підписи – тут є люди з Франківська, з Коломиї, – аби набрати тих мандатів. Ні так не буде».

Як пише Репортер, на конференції не змогли навіть обрати робочу президію, яка б мала вести захід. Вирішено було – перенести вибори на місяць, з цей час вияснити, хто дійсно має право голосу.