http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2014/09/01/p_20136.jpg

Однак до приїзду медиків 36-річний житель Надвірної був уже мертвий. У нього було вогнепальне поранення грудної клітки. Зрозуміло, що лікарі повідомили про застреленого чоловіка в міліцію.

У Пнів виїхала слідчо-оперативна група райвідділу міліції, керівництво обласного УМВС. Господар садиби, де сталася трагедія, та його 32-річний односелець спочатку розповідали правоохоронцям про те, що хтось вистрелив у їхнього товариша з-за меж господарства. Однак у ході проведення оперативно-розшукових заходів почала вимальовуватися зовсім інша картина.

Стало відомо, що ввечері господар відзначав день народження та материні іменини. Зійшлися друзі, в саду накрили стіл. Під час застілля 32-річний селянин витягнув обріз мисливської рушниці й спробував вистрелити в повітря. Однак салют не вдався, чоловік почав вовтузитись з обрізом і вистрелив у спину 36-річного гостя з Надвірної.

Пораненому намагалися надати медичну допомогу, але було марно. Тоді компанія розбіглася, залишилися лише господар і невдалий «салютер».

Правоохоронці вилучили обріз мисливської рушниці 16-го калібру, патрони і гільзу від патрона. У кримінальному провадженні здійснюються необхідні експертизи. Рішенням суду чоловіка, який стріляв, поміщено під домашній арешт.

На початку 2000-х років він був судимий за хуліганство.