На сесія депутати ухвалили рішення, що в кожному кіоску, магазині, супермаркеті та і інших торгових закладах району, де продаються товари повсякденного вжитку, продукти харчування власники повинні запровадити спеціальне помітне маркування товарів російського походження з позначкою «Товари з Російської Федерації» та розмістити їх на окремій полиці, пише НП.

«Зробивши маркування російського виробника, з метою захисту внутрішнього ринку одночасно доречно проводити акцію «Купуй українське».  Основна ідея такої акції – зробити ставку на економічний націоналізм. Потрібно переконати кожного українського споживча, щоб у крамницях купувати тільки вітчизняний товар. Цим ми втілюємо національну ідею, таким шляхом  в свою чергу зможемо поповнити державну скарбницю. Ми виступаємо за повний бойкот товарів країни агресора тому, що кожна копійка сплачена за російські товари – це куля в наших військових», – переконаний депутат Сергій Штогрин.

 

Дане звернення підтримали одностайно всі присутні депутати, а контроль за виконанням рішення покладено на Надвірнянську районну державну адміністрацію.