Картинки по запросу пяна матір з дитиною

Соціальні служби Коломиї впродовж останніх кількох років працюють з цією сім’єю. Як розповідає Ігор Івахнюк, начальник Служби у справах дітей Коломийської міської ради, проблема полягає в тому, що мати зловживає алкоголем. Вона живе зі співмешканцем, який також полюбляє прикластися до чарки. В стані алкогольного сп’яніння він періодично б’є жінку, пишуть Версії з посиланням на НТК.

«Деколи просто б’є кулаками, деколи нападає з ножем, – розповідає Ігор Івахнюк. – Це все, як правило, відбувається в присутності малолітньої дитини».

Ще у 2015 році виконком прийняв рішення про вилучення дитини з сім’ї . Однак суд прийняв рішення дати мамі шанс на виправлення, однак навіть після цього вона випивати менше не стала.

Нещодавно жінку в стані алкогольного сп’яніння помітили на прогулянці з сином. Небайдужі коломияни викликали поліцію. Жінку відправили на експертизу, щоб встановити наявність алкоголю в крові.

«Мама взяла собі за практику, коли напивається, йти в місто на прогулянку з сином, – розповідають в Службі у справах дітей. – Вживання алкоголю є настільки критичним, що вона не тримається на ногах і падає. Був випадок, коли вона перевернула дитячу коляску і дитина на землю».

Після цього випадку маму з дитиною госпіталізували, однак жінка вже наступного дня втекла з медзакладу.

Коли ситуація з «п’яними прогулянкам»и повторилася – коломияни знову викликали поліцію на дитячий майданчик. Тепер горе-матір може втратити сина.

Наразі дитину відвезли у Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації в селі Мединя Галицького району.