ato

Це питання було винесено на засідання Надвірнянського районного штабу національного спротиву. Заступник голови райради І. Писклинець проінформував про можливість придбання про можливість придбання за 42 тисячі гривень позашляховика «Nissan» 2004 р. випуску. Члени штабу одноголосно підтримали питання про виділення даної суми. На одній з місцевих станцій технічного обслуговування безкоштовно було проведено технічний регламент агрегатів та вузлів машини.

На наступний день, під час народного віча, на майдан Шевченка в м. Надвірні урочисто заїхав придбаний автомобіль.  Фурору не вийшло. Натомість хвиля критики, пишуть у соцмережах.

Справа у тому, що автомобіль виявився випуску 1990 року (штаб спротиву було проінформовано ж про 2004 рік). Транспортний засіб знято з обліку в одній з європейських країн та перегнано до України без розмитнення.
Наскільки відомо, місцевим підприємцем одного з сіл Надвірнянщини придбано 5-6 одиниць подібної техніки. Вартість їх (залежно від стану) від 500 до 1000 доларів.