2

“Насправді Карабін є професійним спортивним менеджером, а Микитюк – лише піар-менеджер. Не думаю що в Микитюка є так само багато, як у його суперника на посаду, зв’язків і досвіду щоб розвивати в області спорт», – заявляє лідер Правого сектору Василь Абрамів.

На його думку, у призначенні Микитюка є  зацікавлені представники двох одіозних політичних сил Прикарпаття, які перебувають при владі і планують знову йти на вибори. «Мирослава Карабіна добре знаю, багато спілкувався з ним під час революційних подій, – продовжує Абрамів. – Тоді він неодноразово, при потребі, сприяв Правому сектору. Крім того відправляв своїх хлопців на Майдан у Київ, за що Чуднов сказав йому написати заяву на звільнення. Він робив внесок у Національну революцію на відміну від Ростислава Микитюка, який, подібно опозиції в Києві, займався забалакуванням Майдану ослаблюючи його».

За словами Василя Абраміва, громадське слухання внесло розкол у спортивне середовище Івано-Франківщини. А показовим є підтримка висловлена Микитюку знаним спортсменом міста Віталієм Меріновим. «За весь період Революції ні Мерінова, ні його людей неможливо було побачити на Майдані – навіть в час, коли все місто очікувало приїзду “тітушок”, їх не було серед революційної молоді, – зауважує лідер Правого сектору. – Натомість бачили Віталькових вихованців у “громадській охороні” колишнього начальника міліції Фелика, а також їх було виявлено при невдалій спробі влитись в ряди Правого сектору. Окрім того, в групі підтримки, я бачив представників спортивних “групіровок”, – “оспешників”, “буровських”, “меріновських”, які займаються охороною, “тримають” спортивні клуби, в певний час працюють за гроші. І їх, деякі не чисті на руку політики, використовують у своїх партійних інтересах».

Загострення ситуації на цьому «збіговиську», – вважає Абрамів, було недоцільним. Мовляв, на противагу боксеру в минулому Карабіну треба було ставити молодого і перспективного спортсмена, а не «Ростислава Микитюка, схильного до вживання спиртного».

Крім цього, Абрамів висловився негативно і в бік Координаційної ради. «Координаційна рада мала б зайняти позицію наглядової ради, а не «садити себе в крісла», чим всі «досягнення» Майдану можуть й закінчитися, як у 2004-му! – підсумував він. – Інакше дайте відповідь – кому належатиме функція громадського спостерігача за діяльністю влади!?».