Результат пошуку зображень за запитом "субсидія газ"

“Після перерахунку субсидій, відповідно до постанови Кабінету міністрів, ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” повернуло до державного бюджету 523 млн. грн невикористаних субсидій за газ. У той же час заборгованість держбюджету перед компанією становить майже 1,5 млрд грн”, – повідомляють в компанії. Про це пишуть Версії з посиланням на 0342 UA.

Компанія повідомляє, що Кабінет міністрів зобов’язав “Івано-Франківськгаз Збут” зробити перерахунок невикористаних коштів державної допомоги одержувачами субсидій, які протягом минулого опалювального сезону використовували газ комплексно або на індивідуальне опалення.

Компанія провела перерахунок для 128 тис споживачів-субсідіантов, після чого суми невикористаних субсидій були повернуті в бюджет.

“У цьому році частина невикористаної суми субсидії в еквіваленті до 100 куб. м. природного газу (за станом на 1 травня 2017 г.), не залишається на рахунку споживача, а перераховується огранами державної соціальної допомоги на його особовий рахунок в банку або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”, – повідомляє компанія.

Вся подальша інформація про такі розрахунки знаходиться виключно в місцевих Управління з питань соціального захисту населення.

“Списки таких субсідіантов із зазначенням суми невикористаної субсидії наше підприємство до 1 червня передало управлінню з питань соціального захисту населення в паперовому та електронному вигляді”, – пояснює начальник відділу розрахунків “Івано-Франківськгаз Збуту” Оксана Крамаренко.