Степан Воробець, який загинув під Ямполем був уродженцем Коломиї. Йому було 27 років. Він був командиром розвідувальної роти штабного батальйону, пишуть Вікна.

Загинув Степан, потрапивши в засідку, яку організували терористи поблизу містечка Ямпіль. Довго в страшну звістку про загибель не могли повірити ні друзі, ні знайомі, а головне — мати та дружина, які залишилась вдома бавити двох дітей, двох синів Дениса та Андрія.

Поховали капітана Степана Воробця в його рідному прикарпатському місті Коломия на міському цвинтарі. Всім містом. З самого ранку до багатоповерхівки, де живе мама Степана, вже почали приходити люди, приносити квіти і вінки. Сумні надписи на стрічках. Але найстрашніших, напевно, кілька — «Любому синові від мами», та — «Чоловікові та татові від дружини та синів». Коли труну з тілом Степана понесли до одного з найбільших соборів міста Михайлівського, то траурна процесія розтягнулась на кілька кілометрів.

Сьогодні, коли у Коломиї відкривали та освячували меморіальну дошку Герою України, люди також не були байдужими. Чимало коломиян прийшли підтримати родину загиблого, яка вже понад півроку не може змиритися з непоправною втратою.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0031__large.jpg