На Прикарпатті відкрили новозбудований міст

На відкриття приїхали голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко, перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький, керівництво району та місцеві жителі.

На Прикарпатті відкрили новозбудований міст

– З 2008 по 2010 рік на будівництві моста було виконано 38 відсотків робіт. Але в той час фінансування відбудови цієї важливої інфраструктурної споруди зупинилося, – розповів печеніжинський селищний голова Ігор Довірак. – Тільки в 2012 році з обласного бюджету було виділено кошти, які зробили можливими наші нинішні урочистості.

На Прикарпатті відкрили новозбудований міст

Кошторисна вартість будівництва споруди складає 5,2 мільйонів гривень. На сьогодні мостовий переїзд освячено й відкрито для користування громадян, але ще тривають берегоукріплювальні та інші завершальні роботи.

На Прикарпатті відкрили новозбудований міст

Варто зазначити, що крім створення побутових незручностей, відсутність мостового переїзду неодноразово ставала причиною дорожньо-транспортних пригод, в одній з яких загинули двоє людей.

Про негативний вплив на втілення в життя інфраструктурних проектів, який створює нині перебування на території України російських терористів, розповів Андрій Троценко: «Вірю, що скоро країна-агресор буде змушена з ганьбою на весь світ відступити з нашої землі, забравши своїх бойовиків. І це дасть нам можливість займатися тим, чим ми насправді й повинні займатися, а саме розбудовою економіки України в цілому й кожного населеного пункту зокрема. Ті величезні кошти, які держава витрачає на забезпечення проходження антитерористичної операції, мали би бути використані на поліпшення умов життя кожного українця».