На її впровадження було затрачено 1,5 млн євро, інформує Тисменицька РДА.

Потужності виробництва підприємства у рік складають 22 тис тонн. Працюють тут майже 60 працівників. Минулого року тут реалізували продукції на загальну суму 335,5 млн грн.

Відкриття нової технологічної лінії виробництва на ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» є свідченням тому, що наша область є відкритою для іноземних інвесторів, – підкреслив голова ОДА Олег Гончарук. – Варто зазначити, що поряд із капіталовкладеннями задля збільшення потужностей виробництва, на підприємстві створюються нові робочі місця, а продукція, яка має чималий попит у країнах ближнього зарубіжжя, сприяє створенню позитивного іміджу про область».

За словами народного депутата України Михайла Довбенка, сьогодні держава завдяки податково-бізнесовим преференціям намагається покращувати рівень інвестиційного клімату в Україні. Результатом цього є робота підприємства «Падана Кемікал Компаундс».

«Продукція ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» – це підґрунтя для інновацій країни, – зауважив Михайло Довбенко. – Якщо раніше нам доводилося закуповувати медичне обладнання за кордоном і витрачати для цього валютні кошти, то нині сировину виробляє дане підприємство, тобто, відбувається імпортозаміщення. Завдяки цьому залучаються кошти для власного розвитку».

За значний особистий внесок у соціально-економічний та інвестиційний розвиток Прикарпаття, сумлінну працю та високий професіоналізм Вадима Бабія нагороджено цінним подарунком (годинником) Голови Верховної Ради України, який вручив Михайло Довбенко.