alkogol1

За незаконне виготовлення та реалізацію фальсифікованих міцних напоїв правоохоронці притягують до відповідальності 21-річну місцеву жительку. Жінка, не зважаючи на молодий вік, взялася торгувати недоброякісним алкоголем.

Таку тіньову діяльність не могли не помітити правоохоронці. Зловмисниця розливала фальсифікат усім бажаючим, а робила це просто – змішувала спирт із водою. Клієнтів запевняла, що у проданому алкоголю немає ніяких добавок. Оперативники ДСБЕЗ та співробітники ветеринарної міліції вилучені пляшки з алкогольними напоями без марок акцизного збору направили на експертизу. Але і так зрозуміло, що цей міцний напій, котрий не відповідає жодним вимогам ДСТУ, міг заподіяти шкоду для здоров’я та життя людей, що його споживали. Лиходійка не надто переймалася цим. Головне для неї, щоб торгівля приносила добрі прибутки.

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження за незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування підакцизних товарів. Триває розслідування. І це далеко не єдиний факт, виявлений прикарпатськими міліціонерами, адже сфера обігу алкогольної продукції повсякчас перебуває у полі зору правоохоронців.