prokuratura

10-11 листопада відбулися засідання Львівського регіонального центру тестування, під час яких комісія затвердила списки кандидатів для подання рекомендацій про їх призначення на посади прокурорів: Тисменицької та Надвірнянської місцевих прокуратур, – пишуть “Паралелі

Згідно рішення комісії, кандидати на посаду прокурора Тисменицької місцевої прокуратури стали: Шишко Євген Анатолійович, Хима Роман Романович, Попадюк Віталій Олександрович.

кандидати на посаду прокурора Тисменицької місцевої прокуратури стали

Згідно рішення комісії, кандидати на посаду прокурора Надвірнянської місцевої прокуратури стали: Лизак Роман Васильович, Марчук Василь Васильович, Люклян Олег Васильович.

кандидати на посаду прокурора Надвірнянської місцевої прокуратури стали

Раніше конкурсна комісія визначилася з тими, хто очолить прокуратури в Івано-Франківську, Калуші та Коломиї

Після призначення Генеральним прокурором України із запропонованих кандидатур керівника місцевої прокуратури, на двох інших з них, у випадку наявності їхньої згоди, а також кандидата, який займає наступне після них місце у рейтинговому списку, скеровуються рекомендації прокурору області для призначення на посаду першого заступника керівника місцевої прокуратури. Після призначення першого заступника, інші подані кандидатури будуть рекомендовані для призначення на посади заступників.