Виготовлення таких сіток власноруч обходиться набагато дешевше, аніж купувати їх, хоча процес плетіння важкий і кропіткий, вимагає терпіння та зосередженості, пише “Фіртка” з посиланням на Долинську РДА.

Кожний день сюди приходять небайдужі долиняни та мешканці району, приводять знайомих та друзів, щоб долучитися до підтримки українських військових. Крім плетіння маскувальних сіток, тут самостійно виготовляють свічки, комплектують маскувальні костюми, теплі шкарпетки, балаклави, сушені сухарі, виготовлені власноруч мазі від опіків та інші необхідні речі для відправки у зону АТО. Волонтери відзначають значну допомогу місцевих підприємців, які шиють маскувальні костюми та надають необхідні матеріали для плетіння сіток, НГВУ «Долинанафтогаз» за матеріальну підтримку та працівникам підприємства за те, що приходять сюди і допомагають своєю працею, освітнім закладам за пошиття теплих поясів для спини, а також священикам, які надають віск та хліб для сушіння сухарів. Особливо цінною є робота жителя с.Старий Мізунь, який власноруч виготовляє основу для плетіння маскувальної сітки, що дає можливість зекономити значні кошти.

Волонтери щиро дякують всім небайдужим жителям Долинщини, які в’яжуть теплі шкарпетки та балаклави, шиють пояси, виготовляють власноруч мазі, приносять тканину та інші необхідні речі, допомагають хто чим може. Всі вони віддаються цій благородній справі повністю, жертвуючи своїм вільним часом, відпочинком, спілкуванням з близькими людьми та друзями, щоб полегшити участь наших захисників у бойових діях.

Волонтери мають надію, що їхня робота допоможе нашим бійцям, адже зроблена вона з любов’ю, теплом сердець, вірою у перемогу.

На сьогоднішній день є потреби у нитках, мішковині, воску, прополісу та інших речах, необхідних для бійців. Не вистачає також робочих рук. Волонтери закликають не бути байдужими до долі України та тих, хто її захищає, долучитися до такої потрібної роботи. Приходьте у приміщення кінотеатру м.Долини щоденно з 17.00 год. (тел. 0951608548 – Наталя).