На Прикарпатті відкрили алею Героїв Небесної сотні

 

Незважаючи на похмуру, дощову погоду, на захід зібралося чимало жителів селища, священики УГКЦ Богородчанського, Солотвинського деканатів, а також представники УПЦ КП в районі.

Громада добрим словом згадала про людей, які віддали життя під час подій на Майдані, а також у зоні бойових дій на сході держави. Всі спільно помолилися, схиляючи голови у скорботі, з вірою у те, що в Україні вже найближчим часом пануватимуть мир та громадянський спокій. Серед учасників заходу був присутній активіст Майдану, місцевий житель Василь Максимів.

На Прикарпатті відкрили алею Героїв Небесної сотні

«У цей день я пригадую, як ми стояли на Майдані, пліч-о-пліч, допомагаючи один одному, наближаючи перемогу, – сказав чоловік. – Це забрало багато життів. Сьогодні наші Герої Небесної сотні дивляться з небес і разом з нами вірять в те, що в Україні все буде добре, все налагодиться».

На Прикарпатті відкрили алею Героїв Небесної сотні

З переконаннями в цьому богородчанці надалі впорядковуватимуть алею Героїв Небесної сотні, запевнив присутніх селищний голова. Зокрема, вже восени тут хочуть висадити декоративні дерева та кущі. Планується, що алея згодом стане місцем для відвідування нових подружніх пар, дітей, молоді, там кожен матиме змогу помолитися, поставити свічечку пам’яті, пригадати сторінки української історії.

На Прикарпатті відкрили алею Героїв Небесної сотні

«Українці – сильна нація, – наголосив на урочистостях в районному Будинку культури заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. – Це забезпечує наше майбутнє, за яке зараз воюють учасники АТО, за яке раніше загинули Герої на Майдані. Тепер на кожного з нас покладається надзвичайна відповідальність за те, якою в подальшому буде наша країна».

На Прикарпатті відкрили алею Героїв Небесної сотні

Жителі Богородчан усвідомлюють це. У такому твердженні переконувала церемонія нагородження грамотами райдержадміністрації та районної ради учасників АТО, національно-визвольних змагань, активістів Майдану, тих, хто конкретними справами долучився до розбудови рідної місцевості. Усім, хто піднімався на сцену для отримання грамот, присутні дякували, стоячи й щиро аплодуючи. Слова вдячності адресувалися також творчим колективам, які долучилися до організації урочистого концерту на честь державного свята. Патріотичні пісні про Україну виконували зведений хор районного Будинку культури (керівник – Іван Попадюк), народний аматорський хор «Карпатські джерела», народний вокальний колектив «Хмелівчанка», народний аматорський фольклорний колектив «Живиця» з Космача, народний аматорський вокальний ансамбль «Бистриця» з Гути та багато інших. Додали наснаги виступи відомої на Прикарпатті співачки Світлани Весни та дитячого танцювального колективу.