Результат пошуку зображень за запитом "дзвони"

Цей захід відбуватиметься на Прикарпатті втретє, розпочнеться 17 червня та триватиме впродовж двох днів, дійство проводитимуть традиційно на Ясній Горі у Гошівському монастирі Чину св. Василія Великого у Долинському районі. Про це пишуть Версії з посиланням на  IA ZIK.

Фестиваль «Дзвони Ясної гори єднають усіх» розпочнеться відправою Служби Божої, опісля відбудеться урочисте відкриття свята карильйонного та дзвонового мистецтва. Тішитимуть слух глядачів карильйоністи з Польщі, також для гостей свята виступить Національний президентський оркестр та єдина в Україні жінка-карильйоністка Ірина Рябчун.

У неділю, після завершення святої літургії, можна буде почути виступ оркестру Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського.

Cаме в Гошівському монастирі встановлений другий після Михайлівського собору карильйон із 52 дзвонів, на чотири октави, вилитий в Голландії. На відміну від дзвонів, на яких грають в основному за допомогою мотузок, у карильйоні кожний дзвін під’єднаний до клавіші, тож одна людина може керувати півсотнею дзвонів.