У матеріалах судового рішення йдеться, що 21 травня цього року чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння з власного мобільного телефону приблизно о 9 годині ранку повідомив поліцію про замінування приміщення Порогівської сільської ради, при цьому чоловік себе не називав. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

При огляді приміщення сільської ради та прилеглої території вибухонебезпечних предметів не знайшли.

За деякий час працівники поліції затримали “мінера”. Ним виявився місцевий чоловік, який у той день святкував день народження.

У суді чоловік свою провину визнав і розповів, що того дня вживав алкоголь, а про свій дзвінок на 102 сам дізнався вже від праавоохоронців: впізнав з аудіозапису свій голос.

Суд визнав чоловіка винним та призначив два роки позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання, встановивши іспитовий термін на 1 рік.

Того ж дня Богородчанський районний суд виніс аналогічне рішення у справі рідного брата обвинуваченого, який 15 травня після конфлікту з працівником виконавчого комітету теж повідомляв поліцію про “замінування” сільської ради. І також напідпитку.