burshtyns'ka_tes

Найважливіший акцент Стратегії буде зроблений на питаннях економічного розвитку субрегіону та створення нових робочих місць. Тому найважливішим етапом робіт є збір пропозицій з боку підприємств, установ, організацій, підприємців, жителів населених пунктів субрегіону (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати Операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде проаналізовано та відібрано Робочою групою в червні-липні 2014 року. За результатами цієї роботи буде сформовано перелік проектів Стратегії і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку Бурштину, підприємців, підприємства, громадські організації та установи усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять більш ефективно сприяти економічному розвитку субрегіону. Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1.       Термін реалізації проекту – не більше як 2 роки (з осені 2014 до кінця 2016 року);

2.       Проектні ідеї повинні сприяти сталому розвитку субрегіону та підвищенню якості життя його мешканців, наприклад, у сферах:

·         створення нових / розширення існуючих бізнесів (у т.ч. покращення матеріальної бази комунальних підприємств) за умови створення нових робочих місць;

·         сприяння зайнятості населення, підвищення якості освітніх послуг, їх відповідності потребам ринку праці, створення механізмів гнучкого балансування пропозиції та попиту на ринку праці, розвиток бізнес-середовища, підвищення громадської активності;

·         створення нових робочих місць у соціальній сфері (наприклад, відкриття нової групи у дитячому садку, створення соціального підприємства);

·         розвиток людського та соціального капіталу, розвиток системи підтримки сім’ї, дітей і молоді;

·         покращання комфорту проживання та соціальної інфраструктури, вирішення спільних проблем ЖКГ, міського господарства та благоустрою, забезпечення максимальної доступності базових соціальних послуг широким верствам населення;

·         популяризація здорового способу життя, підвищення фізичної активності населення, покращення охорони здоров‘я;

·         поліпшення екологічної ситуації, формування культури споживання, енергозбереження, поводження з побутовими відходами тощо.

3.       Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається нижче;

4.       Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 10 липня 2014 року, до 18.00 на e-mail: Burshtyn.project@gmail.com,або передана в «Агенція місцевого економічного розвитку м. Бурштина», телефон: (098)98 28 254, (044)537-63-30.

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті www.burshtyn.org За результатами відбору проектні ідеї увійдуть до Операційного Плану Стратегії і будуть подані на фінансування в 2014-2016 рр.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї  !