Родич школярки Михайло Кузик розповідає, що вона разом з подружкою та її бабусею купалися в річці Дністер. Саме тоді і зникла дівчинка. В останнє її бачили саме у воді,  пишуть Версії з посиланням на  ТСН.

За словами Кузика, люди, які були з Тетяною, одразу не покликали допомогу, а повернулися до села і викликали швидку для себе нібито через стрес. Про зникнення дитини до того часу ніхто не повідомляв і на допомогу не кликав, стверджує чоловік. Після дзвінка медикам про випадок дізналися і в поліції.  Дитину розшукували водолази і правоохоронці.

Батьки дівчинки через відчай звернулися до екстрасенса. Той повідомив, що Тетяна жива, блукає в лісі та намагається знайти дорогу додому. Кузик каже, що намагалися знайти дівчинку і власними силами – прочісували берег та околиці. Усім селом збиралися вирушати на пошукову операцію до лісу.

Згодом родині повідомили, що тіло дитини вранці, 30 червня, виявили мешканці села Монастирок, Городенківського району, Івано-Франківської області.

Інформацію про загибель підтвердили в обласному управлінні ДСНС. Наразі справою займається поліція Тернопільської області.