news-image: Шахраї зі сходу "гастролюють" на Івано-Франківщині?

Про переселенців-шахраїв говорили не раз. Дехто з людей просто спекулює на складній ситуації, яка нині склалася в країні і намагається скористатися тими пільгами, матеріальною чи гуманітарною допомогою, які надають переселенцям.

Члени Координаційної ради області, які безпосередньо займаються проблемами біженців, наголошують, що такі випадки частішатимуть. Тих, хто матиме бажання нажитися на чужій біді, ставатиме дедалі більше. Зокрема, вже нині зафіксовано 4 випадки, коли люди переїжджали з одного району області в інший. Коли закінчувався термін договору, який Координаційна рада заключає з переселенцями, ті просто збирали речі і без запрошення перебиралися в інший район.

Крім таких випадків зафіксовано й інші, передає кореспондент “Бліц-Інфо”. Приміром, ті люди, які ще кілька років тому переїхали на постійне місце проживання з Криму на захід країни, нині згадали, що прописка в них кримська. І теж вирішили отримати допомогу, як біженці.

Варто нагадати і той факт, що чоловіки зі сходу теж часто використовують ситуацію на свою користь. Під прикриттям того, що привозять в безпечне місце жінок з дітьми, самі залишаються там, де немає загрози їхньому життю. Натомісь чоловіки з заходу, ризикуючи власними життями, їдуть в зону бойових дій відстоювати цілісність країни і спокій тих, хто просто втік з місця подій.