Архієрейську Божественну літургію очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, який і повідомив, що 15-16 вересня 2018 року в Погоні пройде наступна проща, в якій, можливо, візьме участь Глава УГКЦ Блаженнійший Святослав (Шевчук), йдеться на сторінці Монастиря Успіння Матері Божої, с. Погоня у Фейсбуці.

Прикарпатці діляться фотографіями та враженнями від прощі.

“В 2017 році прощу відвідало, за моїми підрахунками, близько 15 000 прочан. Наступного року, коли приїде патріарх Святослав, певно, буде більше”, – пише Богдан Нагорняк.

“Помолитися до Погоні прийшли кілька десятків тисяч людей з усієї України, були прочани з Польщі, США, Португалії, Італії. Це переважно українські заробітчани, які вже туди переїхали. Але разом з ними до Погоні приїжджали й їхні друзі, родичі та знайомі з тих країн.
Українські прочани сходилися до Погоні переважно пішки, йшли з різних міст, по кілька днів. Усіх., хто прийшов до Погоні, реєстрували з 13 години в суботу, 30 вересня. У цей же день відбувся молебень до Матері Божої, Велика співана вервиця, архієрейська Літургія, а ввечері – Хресна дорога у лісі довкола монастиря. Цілу ніч для паломників були нічні чування та духовно-розважальна програма. Люди мали змогу посповідатися та запричащатися. А для тих, хто залишився в Погоні на два дні, була й вечеря. У неділю, 1 жовтня, вже о шостій ранку розпочалася Вранішня, далі знову архієрейська Літургія, а опісля винели чудотворну ікону Погонської Богородиці, священики відправили акафіст та знову була співана вервиця”, – повідомляєАнна-Сабіна Ружицька.