Результат пошуку зображень за запитом "бурштинська ТЕС"

11 листопада відбулася зустріч рибалок, представників Івано-Франківськрибоохорони, громадських активістів з директором рибгоспу «Бурштинський» Віктором Івановичем Матейко.

Оскільки з 1 серпня 2016 року водосховище Бурштинської ТЕС знаходиться в режимі СТРГ(спеціального товарного рибного господарства), то тепер «правила диктує» його директор. Тому на розсуд громади запропонували декілька новацій, які планують запровадити на водоймі. Про це пишуть Версії з посиланням на Карпатська рибалка.

1. 4,5 км скидного каналу Бурштинської ТЕС вивести з понять «скидний канал електростанції» і в подальшому іменувати «заплавою». Відповідні перемовини з адміністрацією ДТЕК в ході позитивного завершення.

2. Дану ділянку використовувати для платної рекреаційної рибалки.

3. Дану відстань розділити на відрізки (сектори)з порядковою нумерацією.

4. Встановити норму вилову для рибалок(та встановити обмеження на “маломірку”) і кількість вудилищ -(гачків) в секторі.

5. Встановлення місць для рибальства,урн для збору сміття,регулярність його вивозу,прибирання та облагородження території – бере на себе зобов’язання адміністрація користувача СТРГ.

6. Продаж квитків буде здійснюватися на місці,з встановленого павільйону(також розглядалося питання про трьохденний,тижневий,місячний,та сезонний квиток і продаж їх по рибальських магазинах Івано-Франківської області).

7. Підводні мисливці на загальних підставах мають змогу придбання квитка на сектор.

8. Пільгові категорії громадян(інваліди,пенсіонери,ліквідатори аварії на ЧАЕС,учасники бойових дій,особи які не досягли повноліття)- мають змогу придбання квитків зі знижкою.

9. Риба ,добута рибалками в вищезазначений спосіб вноситься в квоту добування користувача СТРГ.

10. Продаж квитків ,контроль за дотриманням прийнятих правил здійснюється працівниками та адміністрацією СТРГ. Функції нагляду і контролю залишає за собою Івано-Франківськрибоохорона та громадські організації.

11. Зариблення водойми буде проводитися згідно норм приписаних користувачеві СТРГ в наданих йому дозвільних документах ,в встановлені терміни,та видовому,кількісному і ваговому розмірі. Дана процедура відбуватиметься публічно,з залученням громадськості,ЗМІ,та представників Івано-Франківськрибоохорони.

Питання планують винести на громадське обговорення.

«Зміни, пропозиції, доповнення, зауваження та заперечення -ЗА ГРОМАДОЮ.

1.Довжина відрізку сектору,

2.Рейтинг сектору(чи всі сектора в одну ціну?)

3.Кількість гачків-вудилищ в секторі.

4.Штрафні санкції для порушників і за які порушення (маломірка,приховування добутої риби,перевищення кількості гачків-вудилищ,лов в чужому секторі,лов забороненими знаряддями чи в заборонений спосіб(«багріння»-косарі),зумисне псування майна власника та розкидання сміття ).

5.Довготермінові абонементи та короткотермінові – механізм не допущення непорозумінь.

6.Встановити вагову ,кількісну та видову норму вилову.

7.Вартість квитків -абонементів.

8.Розмір знижки для пільгових категорій громадян», – зауважив активіст Любомир Стрембіцький.