aresht

Транспортний засіб власник залишив на ніч у смт. Брошнів на огородженій території підприємства. За отриманим повідомленням про угон автомобіля поліція розпочала невідкладні пошуки викрадача та транспортного засобу і невдовзі встановила підозрюваного та розшукала автомобіль. Ним виявився уродженець Тернопільщини 25-річного віку, який працював на цьому ж підприємстві та уже мав кримінальне минуле, пишуть Версії з посиланням на Національну поліцію.

За такі витівки стосовно правопорушника розпочато досудове розслідування за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, яке карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Наразі правопорушника затримано в порядку ст.208 КПК України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Проводиться слідство.