Керівник регіонального департаменту компанії Eleks Ivano-Frankivsk, яка проводить курси по HR в ІТ спільно з  IT-CLUSTER Academу  Наталія Мухітдінова зазначає, що HR завжди балансує між інтересами співробітників і бізнесом: “Якщо він займає сторону співробітників, то зазвичай команда розслаблена, а бізнес втрачає свою ефективність і гроші. Якщо менеджер з персоналу жорстко відстоює позицію бізнесу, розглядаючи співробітників лише як ресурс, то в компанії створюється негативна атмосфера, а рекрутери змушені постійно шукати нові кадри».

Допомога співробітникам з адаптацією в колективі, вирішення конфліктних ситуацій, прослідковування професійного розвитку фахівців, їх рівня задоволеності від роботи в компанії, мотивація, навчання, корпоративна культура – це все обов’язки спеціаліста з  Human Resources. Це робота з людьми, а не з паперами, як в більш звичних для нас “відділах кадрів”. І тут на допомогу приходять ІТ-компанії, які розробляють та вдосконалюють програми для HR-ів з систематизації та автоматизації їхньої роботи. Як зізнаються менеджери з персоналу, до хорошого звикається швидко: в їхній роботі вже є повсякденними такі ресурси як електронний документообіг, платформи для створення анкет для працівників, навіть розробка їхніх психотипів, – все це суттєво економить час, який з користю використовується для подальшої самоосвіти в менеджменті, коучингу, соціології.

Нагадаємо, що у ці дні в IT-CLUSTER Academу проходить навчання на курсі Наталії Мухітдінової «HR в IT» та тривають набори на курси JavaScript  й Android.

 

Довідка:

*IT CLUSTER Academy – спеціалізована академія, заснована ІТ компаніями Івано-Франківська та області для забезпечення ІТ ринку Івано-Франківщини якісним фахівцями галузі.


Пригадуєте, ми писали про крутезні курси «#HR в #IT»?

І ми пам’ятаємо. А журналістка редакції (….) ще пам’ятає, як один із слухачів вільних курсів (гіперпосилання на матеріал) сказав: «Не було б програмістів, не було б таких просунутих айч-арів, бо не створили б ми платформ, то зашивались б менеджери з персоналу у своїх папірцях».  Журналістка у статті (посилання на статтю)  підсумувала цю суперечку, а Ви як думаєте: то HR працює для ІТ чи ІТ на службі у HR?

П.С. Ви завжди можете додати свою відповідь у коментарях.