ato

Сім’ям військовослужбовців, які виконують бойові завдання, надано допомогу дровами, 124 членів сімей користуються безкоштовним проїздом, 23 дітей отримують безкоштовне харчування в школі.

Керівництво Калуського району постійно проводить робочі наради з представниками правоохоронних органів, військового комісаріату, службами соціального захисту, зустрічі  з представниками родин мобілізованих  і  військовослужбовцями, які прибувають у короткотривалу відпустку із зони АТО.Під час зустрічей вивчаються проблемні питання, адже всі передбачені чинним законодавством гарантії військовослужбовців і членів їх сімей повинні виконуватися в повному обсязі, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської РДА.

Ряд таких зустрічей відбулося і цими днями. Зокрема,  голова райдержадміністрації Микола Жовнір  зустрівся  з матір’ю Ігоря Дмитріва, який загинув  в Києві під час революції Гідності, та відвідав в селі Ріп’янка батьків Василя Боднара, який загинув на Луганщині.

На  Калущині — 3 сім’ї, рідні яких загинули.  Загиблі проживали в місті Калуш, але  батьки Василя Боднара та мати Ігоря Дмитріва  проживають в районі. Тому спілкуючись з батьками загиблих  голова райдержадміністрації  з’ясовував і вивчав проблеми цих родин з метою  якнайшвидшого  їх  вирішення.

В Калуському районі проживають  8 поранених в зоні АТО та 2 поранених в Києві на Майдані. В зоні АТО  брало участь  105 жителів району,  з них 89 були мобілізовані через військовий комісаріат, а решта  були  в добровольчих батальйонах, Національній гвардії,  спецбатальйонах міліції. Троє хлопців перебувало  в полоні. Завдяки волонтерам, працівникам Служби безпеки України, керівництву району  жителя Добровлян з полону звільнено. З  ним телефоном поспілкувався голова райдержадміністрації Микола Жовнір. Як з’ясувалося, в полоні хлопець втратив всі документи.  За сприяння голови райдержадміністрації  на даний час частину документів оперативно вже відновлено. Триває робота з метою звільнення  ще двох хлопців, які знаходяться в  полоні.

Протягом останніх місяців завдяки активній діяльності волонтерів, допомозі  сільських голів, керівництва району, депутатів  районної ради, підприємців, жителів Калущини військовослужбовцям в зону АТО направлялись бронежилети, каски, продукти харчування, засоби особистої гігієни.  Дуже важливою є й моральна підтримка наших військових, їх незламного духу та патріотизму.

Варто зазначити, що і родини військовослужбовців перебувають під посиленою увагою  та соціальним супроводом. Сім’ям військовослужбовців, які виконують бойові завдання, надано допомогу  дровами,  124 членів сімей користуються безкоштовним проїздом,  23 дітей отримують безкоштовне харчування в школі.

“В цей важкий для нашої країни час кожен громадянин має робити свій внесок для захисту України. Тому владні структури в районі  і надалі будуть надавати посильну допомогу  військовослужбовцям і їх родинам”, – зазначає голова райдержадміністрації  Микола Жовнір.