ato

Ярмарок відбувався в рамках турніру з міні-футболу серед енергетиків. Загалом до участі у благодійній торгівлі долучилося 24 команди з філій та дирекцій ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Працівниці компанії дивували покупців авторськими тортами, традиційними галицькими пляцками, вишуканими десертами, різноманітними тістечками, пампухами та рогаликами. Крім солодощів, відвідувачі ярмарку мали змогу придбати смачні солені закуски, канапки та вушка. Ціни на випічку продавці встановлювали самостійно: хтось вибирав фіксовану вартість, а хтось продавав за принципом «платіть, скільки не шкода».

Головними покупцями на ярмарку стали учасники та вболівальники спортивного турніру енергетиків, студенти коледжу фізвиховання та звичайні перехожі.

«Коли ми задумували провести такий кулінарний захід, то навіть не сподівалися зібрати таку велику суму, – розповідає волонтер енергокомпанії Надія Дротенко. – Усі зібрані кошти ми витратимо на закупівлю теплого одягу для наших хлопців, які нині воюють в АТО. Зима наближається у вояків, тому є постійна потреба у теплих речах».