http://zz.te.ua/wp-content/uploads/2016/11/PM635image003.jpg

Там також зазначили, що підстав порушувати кримінальне провадження щодо незаконного вивезення сміття у правоохоронців наразі немає, пишуть Версії з посиланням на За Збручем.

Нагадаємо, інформація про те, що вантажний автомобіль на львівських номерах привіз та викинув на території Тернопільської області сміття, надійшла до Зборівського відділення поліції 22 листопада.

http://zz.te.ua/wp-content/uploads/2016/11/PM730image002.jpg

На місце події виїжджала екологічна інспекція Тернопільської області та слідчо-оперативна група місцевого відділення поліції. При перевірці вони встановили, що поблизу Малашівського сміттєзвалища, а саме за півтора кілометра до нього, лежить приблизно 113 метрів кубічних сміття.

http://zz.te.ua/wp-content/uploads/2016/11/PM338image004.jpg

Під час перевірки побутових відходів виявили чеки з АЗС та магазинів, а також інші документи які видавалися на території Львівської області.

Експерти встановили масштаби та збитки, нанесені невідомими. Відповідно до висновків екологічної інспекції, сміття займало приблизно 0,013 гектарів земельної площі, а сума збитків становить 554 гривні.

За словами Миколи Петрика, кримінальне провадження вони не порушували, бо сміття не несло жодної загрози людям та довкіллю. Подія внесена до журналу єдиного обліку про скоєнні злочини та правопорушення.  В діях невідомих осіб слідчі вбачають лише ознаки адміністративного правопорушення.

Правоохоронці розшукують зловмисників та опрацьовують відео з камер спостережень, аби встановити автомобіль